Array ( [lang] => tr )Online Danışmanlık

ONLINE HUKUKİ DANIŞMANLIK

Avukat Danışmanlık Hizmeti için hukuk bürosuna uğrayacak zamanı olmayan, Covid 19 salgını veya sağlık sebepleriyle dışarı çıkmayı tercih etmeyen, yüz yüze görüşmekten kaçınan, yurt dışında yaşayan ancak birtakım sebeplerle Türkiye’de avukatlık hizmeti alması gereken, veya Covid 19 kısıtlamaları nedeniyle hukuk bürosuna gidilememesi gibi nedenlerle Avukat Danışmanlık Hizmetimizi siz müvekkil adaylarımıza ve müvekkillerimize Online Hukuki Danışmanlık olarak sunmaya başladık.

Müvekkil adaylarımızın hukuki sorunlarına ilişkin Whatsapp veya Zoom uygulaması aracılığıyla Online Avukat Danışmanlık Hizmeti sunuyor, mekân/yer sınırı olmaksızın internet bağlantınızın bulunduğu her yerde Online Hukuki Danışmanlık Hizmetimizden faydalanmanızı sağlıyoruz.

Müvekkil adaylarımızın Online Hukuki Danışmanlık Hizmeti alabilmesi için vekaletname veya herhangi bir sözleşme imzalaması gerekmemektedir.

Online Hukuki Danışmanlık Hizmeti için Yapmanız Gerekenler

 • Whatsapp uygulaması üzerinden mesajla, telefonla ya da e-mail ile bize ulaşarak online Avukatlık Hizmeti için randavu almak,
 • Zoom uygulamasını bilgisayar/telefon/tablet cihazlarından birine indirmek, (https://zoom.us/download)
 • Zoom uygulamasına kayıt olmak, (https://zoom.us/signup)
 • Randevu saatinizden önce, görüşmek istediğiniz süreye uygun danışma ücretini havale yoluyla ödemeniz gerekmektedir. Aldığınız randevu saatinde size göndereceğimiz bağlantı linkine tıklayarak görüntülü şekilde görüşme sağlayabilirsiniz.
 • Aldığınız randevu saatinden 5dk önce Zoom veya Whatsapp uygulaması bilgisayar/telefon/tablet cihazlarından birinde ilgili uygulama (Zoom veya Whatsapp) açık halde beklenmesi görüşmenin zamanında başlayabilmesi için önemlidir.

ÖNEMLİ !

 • Görüşme esnasında hukuki danışmanlık hizmeti almak istediğiniz konu ile ilgili yazılı ve görsel tüm dokümanları, konu ile ilgili daha önceden açılmış bir dava veya icra takibi varsa, size tebliğ edilmiş olan evrakları yanınızda bulundurmanız hem zaman yönünden yaşanabilecek kayıpların önüne geçmemizi hem de içinde bulunduğunuz hukuki durumun tespiti ile ilgili sizlere somut bilgi verebilmemiz ve hukuki avantaj ve dezavantajların saptanması açısından daha sağlıklı bir danışmanlık hizmeti sunmamızı sağlayacaktır.
 • Geniş kapsamlı bir konu ile ilgili hukuki danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız, görüşme saatinden önce sormak istediğiniz soruları not alırsanız, konu üzerinde sistematik şekilde ilerleyebilir ve aklınızdaki soru işaretlerinin hepsini açıklığa kavuşturabiliriz.
 • Hukuki danışmanlık görüşmeleri sırasında hukuki durumunuzun, avukatlık hizmeti almanızı gerektirdiği tespit edildiği takdirde, bu husus sizlere görüşme sırasında avukatlık ücreti ile birlikte bildirilecektir. Avukatlık ücreti ve mahkemeler tarafından alınan dava masraflarının sizler için uygun olması durumunda sürece Gülsevin Hukuk & Danışmanlık ile devam edilerek, gerekli avukatlık hizmeti avukatlarımız tarafından verilecektir.

ONLINE DANIŞMANLIK ÜCRETİ

 • Online hukuki danışmanlık ücretimiz, Türkiye Barolar Birliği tarafından yayınlanan Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi esas alınarak belirlenmiştir.
 • 1 saat online hukuki danışmanlık ücretimiz 1200 TL’dir.
 • Mevcut hukuki durumunuzun avukatlık hizmeti almanızı gerektirmesi halinde, almış olduğumuz hukuki danışmanlık ücreti, avukatlık ücretinden düşülecektir.