Array ( [lang] => tr )İzmir Avukat

Gülsevin Hukuk Bürosu, İzmir’de ve Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti veren bir hukuk bürosudur. Hukuki ilişkiler bazında temel prensibi, dürüstlük ve güven ilkelerine riayet etme şeklindedir. Bu prensipler çerçevesinde müvekkillerinin hak ve menfaatlerine maksimum düzeyde korumaktadır. “Önleyici hukuk” anlayışını önemseyen Gülsevin Hukuk Bürosu, genç ve dinamik ekibi sayesinde, ulusal ve uluslararası hukuki gelişmeleri yakından takip ederek, hukuki uyuşmazlıklar ortaya çıkmadan engellemeyi hedefler.

Gülsevin Hukuk Bürosu, özellikle ulusal ve uluslararası şirketlere vekillik ve danışmanlık hizmeti veren bir hukuk bürosu olmakla birlikte bununla sınırlı kalmayıp miras hukuku, icra hukuku, boşanma hukuku gibi, dava ve danışmanlık alanı çeşitliliği anlamında geniş bir yelpazeye sahiptir.

Kurucu avukatlarımız Avukat Ceren Gülsevin ve Avukat Oğuzhan Gülsevin'in, Sağlık Hukuku Bilim Uzmanlığı devam etmektedir. Avukatlarımız sağlık hukuku ve tıp hukuku alanında birçok dava yürütmekte ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.